Polska

5 pomysłów na sylwestra w Mikołajkach

Witanie Nowego Roku to ekscytujące wydarzenie, które zachęca do spotkań z bliskimi i do szampańskiej zabawy. Warto ten czas spędzić w wyjątkowym towarzystwie i w miejscu pełnym atrakcji. Wiele osób wybiera tego dnia muzykę, taniec i śpiew. Jednak można urozmaicić to również innymi aktywnościami, które sprawią, że ten sylwester będzie niezapomniany. Jeśli chcesz tym razem przeżywać go inaczej niż zwykle, zobacz nasze propozycje.

1. Baseny i sport

Zdecydowanie nietypowym sposobem na ostatnie dni grudnia jest postawienie na sport i baseny. Jednak jeśli chcesz spędzić ten czas z rodziną, dobrze jest zaplanować wspólne gry i działania, jak zabawa w wodzie, jacuzzi i zjeżdżalnie. Będzie to świetny sposób na to, by nie nudzić się, przyjeżdżając w zimę na Mazury. Hotel Mikołajki zapewnia świetne atrakcje przez cały rok, więc dobrze jest wybrać właśnie go. W dodatku jego piękne położenie pozwoli też na zwiedzanie miasta i brzegu jeziora.

2. SPA na sylwestra

Jednak pływanie to nie wszystko. W tym miejscu możesz liczyć także na wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, masaże, saunę, łaźnię i wiele więcej. Warto zacząć nowy rok zrelaksowanym i pełnym optymizmu. W luksusowym hotelu nad wodą, odpoczniesz i nabierzesz sił. Ponadto nie musisz rezygnować z takich aktywności, nawet jeśli przyjeżdżasz z dziećmi.

3. Rodzinna zabawa

Rodzice, którzy nie chcą, by ominęło ich świętowanie sylwestra ze swoimi pociechami, mogą skorzystać ze specjalnie zaplanowanych warsztatów i animacji, które zapewnią świetną zabawę najmłodszym. Wszystkie gry i zabawy odbywają się pod okiem doświadczonych animatorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo podopiecznych, kiedy dorośli będą zajmowali się swoimi atrakcjami.

4. Impreza sylwestrowa z nagrodami

Regeneracja organizmu, pływanie oraz rodzinne chwile to właściwy wstęp do imprezy, pełnej muzyki, tańca, a nawet nagród. Hotel Mikołajki organizuje noc sylwestrową z DJ’em, a także występami wokalnymi artystów. W tym roku będzie to NOVIKA&Mr Lex, którzy zapewnią szampańską zabawę wszystkim gościom. W tym czasie również przeprowadzone zostaną gry i warsztaty dla najmłodszych, podczas gdy rodzice będą na sali bankietowej.

5. Wyśmienite posiłki

Trudno dobrze spędzać czas bez odpowiedniego posiłku. Przyjeżdżając na Mazury do Hotelu Mikołajki, masz okazję skosztować wraz z rodziną wybornych posiłków. Restauracje w tym obiekcie słyną z nietuzinkowych dań z najlepszych składników i o niepowtarzalnym smaku. Wizyta w nich o każdej porze dnia będzie ucztą dla podniebienia. W pakiecie na sylwestra zaplanowana jest też uroczysta kolacja i open bar.

Wybierz idealne miejsce na sylwestra

Warto spędzić koniec starego i początek nowego roku w wyjątkowym miejscu. Będzie to świetny sposób na to, by zostawić to, co za nami i popatrzeć z nadzieją w przyszłość. To okazja także do zrobienia postanowień, które mogą pomóc doskonalić siebie lub to, co wokół nas. Wybierając lokalizację na Mazurach, w której będziesz się bawił w tę niezwykłą noc, pomyśl też o dodatkowych atrakcjach. Jeśli chcesz, żeby był to cudowny czas dla całej rodziny, koniecznie wypróbuj pakiet ze strony hotelmikolajki.pl.


Artykuł Sponsorowany
Zdjęcie: materiały prasowe / materiały partnera

Powiązane artykuły

Back to top button
Close