Informacje

Zalety uczestnictwa w obozach o tematyce Harry’ego Pottera

Lekcje wróżbiarstwa, sztuka przepowiadania przyszłości i lekcje zaklęć? Tak! W Szkole Czarodziejów twoje dziecko może poczuć się jak Ron, Hermiona lub jak sam słynny Harry Potter. Jakie jeszcze zalety mają kolonie Harry’ego Pottera? Sprawdź!

Szkoła Czarodziejów – co to za miejsce?

Szkoła Czarodziejów to miejsce, w którym twoje dziecko oczaruje magiczna atmosfera i poczuje się jak jeden z bohaterów tego wspaniałego uniwersum. Poprzez grywalizację, dzieci i młodzież poznają najważniejsze elementy fantastycznego uniwersum, zamieszkają w prawdziwych zamkowych i pałacowych komnatach oraz zostaną dobrani do jednego z czterech domów przez tiarę przydziału, dzięki czemu będą mogli poczuć się jak w Hogwarcie.

Obozy zimowe i kolonie letnie w tematyce Harry’ego Pottera to okazja dla wszystkich fanów książek i filmów Więcej szczegółów znajdziesz na stronie:https://quatronum.pl/.

Szkoła magii Harry’ego Pottera – dlaczego warto w niej uczestniczyć?

Jeśli sam opis tej wspaniałej inicjatywy cię nie przekonuje, mamy dla ciebie jeszcze kilkanaście argumentów, które przekonają cię, że kolonie Harry’ego Pottera to miejsce idealne dla twojego dziecka.

  • Nauka historii magii i magów – wielcy czarodzieje poprowadzą lekcje rodem z Hogwartu i przeprowadzą quizy z wiedzy o tym uniwersum – takie atrakcje zapewniają kolonie Harry’ego Pottera.
  • Ciekawe lekcje – różdżkoznawstwo, wiedza o talizmanach, obrona przed czarną magią i inne zajęcia w szkole czarodziejów spowodują, że twoje dziecko poczuje się jak bohater uniwersum Harry’ego Pottera.
  • Zajęcia sportowe – kolonie Harry’ego Pottera to nie tylko przyswajanie wiedzy, lecz także imprezy sportowe. Dzieci wezmą udział w takich dyscyplinach jak: taniec, szachy, karcianki i quidditch.
  • Nowe znajomości – zarówno najmłodsi, jak i nastolatkowie poznają nowe osoby, które interesują się podobnymi tematami do nich. Często na obozach Harry’ego Pottera zawiązują się przyjaźnie na lata!
  • Piękne lokalizacje – czarodziejskie lato musi mieć piękną oprawę, stąd też szkoła Harry’ego Pottera dzieje się w pięknych polskich zamkach takich jak: Pałac Paulinum, Zamek Książ, Pałac w Wąsowie, Zamek w Pęzinie, Zamek Królewski w Niepołomicach, Zamek Golubski, Zamek Królewski w Rydzynie,
  • Zimowa i letnia wersja – magiczna szkoła działa cały rok, masz więc do dyspozycji opcję obozów podczas ferii zimowych oraz letnich wakacji.

Artykuł Sponsorowany
Zdjęcie: materiały prasowe / materiały partnera / pexels.com

Powiązane artykuły

Back to top button
Close